Pracovní rukavice neprůřezné

Moderní ochranné pracovní rukavice proti pořezání disponují maximální ochranným faktorem 5 při maximální ohebnosti a flexibilitě

Zdraví máte jen jedno, a proto byste si ho měli dobře chránit. Zvláštní pozornost ochraně zdraví a života během manipulace s ostrými předměty. Nabízíme vám kvalitní sortiment osobních ochranných pracovních pomůcek, se kterými získáte jistotu a bezpečí při práci. Důležitou součástí bezpečnosti práce, kterou byste neměli rozhodně podceňovat, je ochrana rukou. Pokud pracujete ve strojním průmyslu, na pile, jako dřevorubci, truhláři, frézaři, sklenáři, zámečníci, nebo pokud například manipulujete s ostrými materiály, neprůřezné rukavice pro vás budou naprostou nezbytností. 

Pracovní rukavice odolné proti prořezu u nás najdete v různých materiálových provedeních. Cenově nejdostupnější jsou vyrobeny z uzlíkové froté bavlny, pro náročnější práce by se vám mohly hodit třeba ochranné pracovní rukavice ze speciálních úpletů, potažené polyuretanovou vrstvou. V e-shopu Takos najdete také protiřezné pracovní rukavice vyrobené ze skelných vláken a nitrilové pěny nebo polyetylenového úpletu potažené latexem. Prohlédněte si náš obchod a vyberte si přesně takové osobní ochranné pracovní prostředky, které budou vyhovovat vašim potřebám.

 

Nejprodávanější

21
391121391
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 16 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 16 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.