Pracovní rukavice latexové

Nejběžnější rukavice v každé domácnosti jsou latexové rukavice na úklid a mytí nádobí

Spolehlivý způsob ochrany zdraví a života při práci by dnes měl být součástí každého úspěšného podniku. Latexové rukavice jsou oblíbené nejen při běžných úklidových pracích, kde potřebujete minimální ochranu rukou, ale také jako ochrana proti chemikáliím, mikroorganismům nebo mechanickým rizikům. V obchodě Takos si můžete vybrat z bohatého výběru pryžových rukavic. V našem e-shopu najdete jak běžné pětiprsté latexové rukavice bez podšívky, určené především pro úklidové práce, tak i rukavice pro náročnější práce.

Velmi oblíbené jsou například protiřezné rukavice máčené v latexu s protiskluznou strukturou nebo pracovní ochranné rukavice s vynikající odolností proti propíchnutí a otěru. V e-shopu Takos na vás také čekají ochranné rukavice dvakrát máčené v latexu, které jsou odolné proti chemikáliím, mikroorganismům i mechanickým rizikům. Najdete u nás i latexové rukavice se semišovým vnitřním povrchem, neoprenové rukavice, ochranné pracovní pětiprsté úpletové rukavice máčené v latexu a další.

Prohlédněte si náš e-shop, zavolejte nám nebo nás navštivte ještě dnes, v ochraně života a zdraví při práci vám rádi pomůžeme.

 

Nejprodávanější

7
95717957
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 19 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 19 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.