Pracovní rukavice chemické

Chemickou odolnost ochranných rukavic určuje zejména druh základního materiálu a kvalita zpracování

Pracujete s kyselinami, louhy nebo jinými nebezpečnými chemikáliemi a hledáte spolehlivé osobní ochranné pracovní pomůcky? V Takos vám nabízíme bohatý výběr ochranných oděvů a doplňků, které ochrání váš život a zdraví při práci. Ochranu rukou budete nezbytně potřebovat ve všech rizikových prostředích, jako je například manipulace s chemikáliemi, údržba a manipulace v chemickém průmyslu, likvidace havárií a biologických ohrožení atd. Chemikálie mohou způsobit nejen popálení či poleptání, ale také otravu. Správná volba chemicky odolných rukavic a ochranného oděvu vás spolehlivě ochrání před vážným zraněním, proto byste ji v žádném případě neměli podceňovat.

V našem obchodě najdete chemické ochranné pracovní rukavice vyrobené z různých materiálů. Pro ochranu zdraví při práci v průmyslu se vám budou hodit například chemické rukavice z nitrilového kaučuku, odolné zejména tukům a ropným produktům. Další variantou jsou ochranné pracovní rukavice z přírodního kaučuku odolné kyselinám a louhům nebo pracovní rukavice z chemicky odolného neoprenu, které můžete využít i jako ochranu proti mikroorganismům. Navštivte obchod Takos nebo si prohlédněte náš e-shop a zjistěte, jak vám můžeme při ochraně života při práci pomoci.

Vybírání těch správných protichemických rukavic není úplně jednoduchý proces, a proto jsme vám připraveni pomoci na našich kontaktech.

 

Nejprodávanější

30
189130189
Značky

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.