Pracovní rukavice antivibrační

Dlouhodobé a intenzivní vibrace způsobené ručním nářadím mohou způsobit nenávratné poškození kloubů a jiné tkáně na rukách.

Kvalitní ochranné pracovní rukavice jsou důležitou pomůckou, která ochrání ruce vám i vašim zaměstnancům – ať už se zabýváte strojírenstvím, stavebnictvím, potravinářským nebo automobilovým průmyslem. Osobní ochranné pracovní pomůcky byste měli v prvé řadě vybírat podle oboru, kterému se věnujete, a podle kvality materiálu. Antivibrační rukavice jsou zvláště vhodné pro různé náročné stavební práce, slouží k ochraně rukou a kloubů během ovládání motorových a pneumatických ručních nářadí a nástrojů.

Škodlivé vibrace různých zařízení, jako jsou sbíječky, křovinořezy, proudové motory, nýtovačky a raznice nebo hydraulická kladiva, mohou způsobit poškození kloubů, ztrátu citlivosti při doteku a v nejhorším případě úplnou ztrátu schopnosti úchopu. Každý solidní zaměstnavatel jistě nechce, aby ruce vašich zaměstnanců za chvíli vypadaly jako ruce devadesátiletého revmatického staříka, což by ani nebyla dobrá vizitka vaší firmy. S ochranou zdraví při práci vám rádi pomůžeme. Prohlédněte si náš e-shop a vyberte si právě takové antivibrační rukavice, jaké pro svou činnost potřebujete. Všechny jsou vybaveny kvalitním antivibračním materiálem, který vás před škodlivými vibracemi spolehlivě ochrání.

 

Nejprodávanější

97
285197285
Značky

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.