Pracovní oděvy do deště

Zůstat při dešti v suchém pracovní oděvu je obrovská výhoda

Pracovní a ochranné pracovní oděvy proti dešti najdete v nabídce firmy TAKOS® najdete  ve dvou základních skupinách.

První částí je pracovní oblečení, které svým materiálem, střihem a charakterem dokáží chránit proti vlhosti uživatele, to jsou pracovní oděvy v kategorii CE I.

Druhou skupinu tvoří ochranné oděvy proti dešti, mlze a sněžení, které mají podle evropského standardu definovanou odolnost proti průniku kapaliny. V TAKOS®u získáte kvalitní ochranné oblečení označené schvalovací normou a piktogramem.
 

EN343Pracovní ochranné oděvy chránící proti dešti jsou testovány dle ČSN EN 343

První vlastností, která se zjišťuje, je odolnost proti průniku tlakové vody jako simulace prudkého deště. Odolnost je rozdělena na nižší úroveň 1 a vyšší úroveň 2.

Dále se zjišťuje schopnost vrchního oděvu umožňovat únik vodní páry oděvem na povrch, tzv. transpiraci. I zde najdeme 3 třídy: od 1 do 3, tj. od špatné prodyšnosti přes dobrou až po vynikající. Proto se u zobrazeného piktogramu otevřeného deštníku chránící proti kapkám objevují i dvě malá čísla.

Výběr správného oděvu je součástí přípravy na práci ve venkovním prostředí. Nepodceňujte důležitost správného výběru kvalitního oděvu pro práci v dešti, mlze nebo mrholení. Ne každá bunda, kabát, plášť nebo kombinéza Vás spolehlivě udrží v suchu a při optimálním tepelném komfortu po celý deštivý den.

 

Nejprodávanější

14
42571144257
Značky
Barva

Stránka 1 z 4 - 84 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 84 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.