Ochranné únikové masky

Účinná osobní ochrana dýchání při havárii nebo požáru - únikové ochranné masky

Nejen při těžké a nebezpečné práci je potřeba se zamyslet na případnou ochranou dýchání v případě požáru nebo průmyslové havárie. Proč připomínáme také ochranu v běžném životě? Přemýšleli jste, kolik asi zemře lidí při požárech? A víte, že nejvíce jich není z důvodu uhoření, ale z důvodu nadýchání se zplodin z požáru. Odpovědí na obavy jsou únikové požární ochranné masky.

Profesionální hasiči používají autonomní dýchací přístroje s lahvemi se stlačeným vzduchem. Obyčejní lidé nebo zaměstnanci obvykle podobné dýchací přístroje k dispozici nemají a proto jsou v případě požáru nejvíce ohroženi. Co myslíte, ze kterého patra je schopen utéct člověk, aniž by stal obětí? Správná odpověď je maximálně z pátého.

V naší zemi existuje mnoho budov, jejichž majitelé si nebezpečí spojené s nezabezpečenou evakuací osob v případě zamoření prostor zplodinami z požáru. Někteří zaměstnavatelé podceňují riziko v případě úniků chladiva nebo jiných provozních nebo výrobních chemických látek.

Existuje jednoduché řešení pro osobní ochranu – naše únikové ochranné dýchací masky jsou dostupná nejen pro podniky, ale pro všechny organizace, v jejichž budovách se shromažďuje větší počet lidí.

Potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!

 

Nejprodávanější

214
454312144543
Značky

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.