Ochranné svářecí štíty

Svářecí automat a svářečská kukla mají i dnes své neodmyslitelné místo v každé údržbářské dílně

Svařování je z hlediska ochrany zraku vysoce rizikovou činností. Bez patřičné ochrany před škodlivým a intenzivním UV zářením při svařování elektrickým obloukem by svářeč mohl velmi rychle přijít o zrak. Proto je svářečská kukla nebo štít naprostou nutností pro všechny svářeče.

Sortiment námi nabízených svářečských štítů a kukel obsahuje jak cenově dostupné kukly značek Cerva a Protector, které dobře poslouží pro jakékoliv hobby svařování, náhradní svářecí skla v tmavosti od 7 do 14, ale také špičkovou kvalitu - kukly SCOTT SAFETY. Tyto kukly se vyznačují houževnatou skořepinovou konstrukcí, odklopnou předsádkou, pohodlnými a nastavitelnými hlavovými kříži a samozřejmě kvalitními filtry. Ty se vyznačují nejen velmi krátkou reakční dobou a nastavitelným zatmavením. Lze do nich osadit optoelektrickou kazetu se solárním napájením, díky němuž odpadají starosti s napájením, a svářeč se může soustředit jen na svou práci.

Svářecí kuklu TORNADO PROCAP lze navíc připojit k filtračně ventilační dýchací jednotce. Jedná se o kuklu do nejnáročnějšího prostředí, kde jsou kompromisy nepřípustné. Pokud jste nenašli to, co hledáte, nevíte si rady s výběrem, nebo jen potřebujete pomoc s objednávkou, směle nás můžete kontaktovat.

 

Nejprodávanější

3
7724137724
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 16 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 16 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.