Ochranné přilby

Na každou hlavičku máme připravenu ochrannou helmičku!

A příslušenství i náhradní díly máme také!

Jedním z nejvíce viditelných prvků osobní ochrany při práci bývá helma. Jejím účelem je ochrana hlavy před úrazem v jakémkoliv prostředí. Na trhu existuje obrovské množství přileb o různých parametrech. Jak se v sortimentu zorientovat? Pomůžeme Vám s výběrem té správné.

Všechny námi nabízené helmy samozřejmě splňují základní nároky ČSN EN 397 + A1. Není tedy důvod k obavám při výběru některé z levnějších variant, například oblíbených přileb řady STYLE 300 a STYLE 300 ELITE od výrobce Protector. Dodatečné nároky mohou být kladeny na ochranu proti bočnímu nárazu (LD), vysokým teplotám (HH) nebo potřísnění taveninou (MM). Zvýšené nároky splňují sklolaminátové přilby Voss Helme nebo Schuberth Helme, které se vyznačují velmi vysokou pevností. Některé přilby jsou pro pro speciální použití - speciálně pro práce ve výškách je přilba Granite Peak nebo Granite Wind od Delta Plus, nebo práci s motorovou pilou přilba Forest Kombi, vybavená chrániči sluchu a zorníkem. Nepřehlédněte ochranné přilby Peltor se senzorem životnosti UVicator nebo vysoce výkonnou ochrannou přilbu od JSP EVOLUTION MK8 a ochranné elelektrikářské přilby dle ČSN EN 50365. V neposlední řadě nabízíme i helmy s čelním držákem pro lampu a kabel, určené pro práce v tunelech, dolech a kanálech.

Při výběru nezapomeňte přemýšlet i o případném příslušenství, které byste mohli potřebovat a Váš výběr přizpůsobte pozdějším potřebám. Pokud přesto nenajdete to, co hledáte, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme a doporučíme vhodnou alternativu.

 

Nejprodávanější

54
33471543347
Značky
 

Stránka 1 z 7 - 135 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 7 - 135 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.