Ochranné obličejové štíty SAFE

Kvalita, ochrana a bezpečnost jsou nesprávnější vlastnosti pro osobní ochranné pracovní prostředky obličeje

Obličejové štíty jsou nepostradatelnou ochranou před poraněním očí a celého obličeje. Tyto jednoduché osobní ochranné pracovní prostředky se využívají v různých profesích, kde chrání před odletujícími úlomky a částicemi. Aby byla zaručena kompatibilita různých zorníků a ostatních prvků, vznikla řada produktů SAFE a EPOK.

Jedná se o jednotlivé elementy (samostatnými zorníky, držáky a sluchátky počínaje, hlavovými kříži konče), které se navzájem sestavují do kompletních obličejových štítů. Na výběr je široká škála zorníků, aby byly pokryty potřeby veškerých profesí. Polykarbonátové čiré nebo ztmavené, nylonové a drátěné, či leptané ocelové zorníky lze upnout buď přímo do patřičných hlavových držáků SAFE 3 a SAFE 1, do držáků na přilbu EPOK a EPOK FLEX nebo spojit do funkčního kompletu s mušlovými chrániči sluchu Hellberg EH.

Pokud budete potřebovat poradit ohledně kompatibility jednotlivých prvků, náš odborný personál vám bude rád ku pomoci. Stačí nás oslovit pomocí kontaktního systému a my vám rádi pomůžeme nejen s výběrem, ale i s urychlením objednávky.

 

Nejprodávanější

180
5901180590
Značky

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.