Ochranné elektrikářské oděvy

Při práci s elektrickým zařízením vyžaduje dodržování bezpečnostních předpisů a používání ochranných pracovních prostředků

Hledáte kvalitní sortiment osobních ochranných pracovních prostředků pro použití v různých odvětvích průmyslu, výroby a distribuce elektrické energie? V Takos vám nabízíme vysokou úroveň ochrany zdraví při práci, a to především všude tam, kde hrozí zvýšené riziko zranění. Takovou nebezpečnou oblastí je bezesporu i práce s elektrickou energií. V našem obchodě najdete kvalitní ochranné pracovní oděvy pro elektrikáře, stejně jako veškeré doplňky, které potřebujete pro práci s napětím.

Klíčovou součástí osobních ochranných pracovních prostředků pro elektrikáře jsou pryžové dielektrické rukavice. Elektrikářské rukavice vám nabízíme v různých třídách úrovně ochrany, abyste si mohli vybrat přesně dle konkrétního elektrického zařízení, na kterém pracujete. Ochranné rukavice jsou vyrobeny z kvalitního přírodního kaučuku a spolehlivě vás ochrání před elektrickým výbojem při práci s elektrickým proudem. Abyste se chránili proti elektrickému oblouku a zůstali dobře izolovaní, doporučujeme vám pořídit si i dielektrické elektrikářské galoše. Najdete u nás i další doplňky a prostředky ke kompletní ochraně těla pro elektrikáře.

 

Nejprodávanější

991
9921991992
   
 • Obuv galoše dielektrické Tip Kód: DG00001
  Obuv galoše dielektrické
  Momentálně nedostupné
  Obuv galoše dielektrické na ochranu proti elektrickému oblouku, šedé

  1 200,30 Kč včetně DPH
  992 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.