Ochranné čepice se skořepinou

Ochota nosit ochranný prostředek hlavy stoupá při používání lehkých ochranných přileb – vyztužených čepic

Na mnoha pracovištích je předepsaná povinnost nošení ochranné helmy. Někdy však je taková helma natolik nepohodlná nebo nepraktická, že ji pracovníci i přes zákaz přestávají nosit. Naštěstí pokrok v oblasti OOPP jde také kupředu a výrobci vyvíjejí nové formy osobních ochranných prostředků pro větší ochranu a pohodlí uživatelů. Jedním z takových revolučních kroků je lehká ochranná přilba - čepice se skořepinou.

Ochranné čepice jsou uvnitř vyztuženy pevnou skořepinou z ABS nebo jiného plastu, aby splňovaly požadavky normy ČSN EN 812. Pro vyšší pohodlí jsou zevnitř opatřeny měkkou výstelkou, která v kombinaci s textilním svrškem a větracími otvory zaručuje komfortní nošení celý den. Na první pohled dokonce ani nemusí být zřejmé, že jde o ochrannou přilbu, nýbrž o běžnou baseballovou čepici. Na výběr je také z mnoha barev, velikostí a tvarů kšiltu. Nejen proto získává tento dostupný osobní ochranný prostředek čím dál větší popularitu.

Neváhejte a vybavte sebe i své zaměstnance moderní a pohodlnou ochranou hlavy. V případě pochybností ohledně výběru nás kontaktujte, rádi vám odpovíme na vaše dotazy.

 

Nejprodávanější

150
5441150544
Značky

Stránka 1 z 4 - 73 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 73 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.