Ochranné brýle proti oslnění

Nečekaný příval světla může způsobit ztrátu koncentrace a orientace, která následně může přivodit zranění

Zrak je pro mnohé z nás tím nejdůležitějším smyslem, který nám dennodenně umožňuje prozkoumávat svět a zodpovědně vykonávat svá povolání. Bohužel správnou ochranu zraku při práci podceňuje naprostá většina z nás. Obvykle tento problém začneme řešit příliš pozdě – po úrazu či zdravotních komplikacích, jež nám znemožní vykonávat rutinní denní činnosti na 100 %. Pro tyto případy se tedy vyplatí poohlédnout se po brýlích proti oslnění.

Takové pracovní brýle je ovšem potřeba vybírat pečlivě a dle způsobu a oblasti použití. Různé práce vyžadují různé ochranné brýle, proto si sami odpovězte na otázku, zda potřebujete brýle odolné vůči nárazům, záření, nebo třeba právě oslnění a tomu pak přizpůsobte samotný výběr. V této kategorii jsou pro vás připraveny speciálně upravené brýle proti oslnění, které se uplatňují zejména v provozech se záblesky ohně z pecí a hořáků anebo silných světel.

Vybírejte vhodné brýle proti oslnění z naší nabídky, do které jsme zařadili pouze ty nejkvalitnější výrobky. Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte nás kontaktovat!

 

Nejprodávanější

54
271154271
Značky

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.