Ochranná vysoká obuv

Nezpevněný, členitý a hrubý terén v pracovním prostoru vyžaduje pevnou vysokou a odolnou pracovní obuv

Pro náročné provozy či stavby jsou nezbytnou součástí pracovních prostředků kvalitní boty. Protože v ochranné obuvi tráví pracovník podstatnou část dne, nestačí pouze, aby byla pěkná na pohled, či chránila před úrazem. Důraz je zde kladen také na komfort a příjemné nošení. Zvláště u vysoké obuvi můžete mít po několika dlouhých hodinách pocit, že máte na nohou namísto ochranných pomůcek mučicí nástroje. Proto výběr obuvi nepodceňte.

Bezpečnostní vysoká obuv je vhodná všude tam, kde je nutné bezpečně fixovat kotník a holeň. Obvykle se svršek pracovních bot vyrábí z kvalitní hovězinové usně, plastu nebo gumy, čímž je dosaženo nejvyšší bezpečnosti, ale i maximální životnosti výrobku. Ochranná vysoká obuv, kterou naleznete v e-shopu Takos, odolává vysokým teplotám, nárazům, olejům i ostrým předmětům.

V popisu každého výrobku naleznete detailní informace o materiálu, z něhož je bota vyrobena, bezpečnostní třídě, ale i o jeho vlastnostech. Máte-li k danému výrobku jakýkoli dotaz nebo jste v naší nabídce nenalezli obuv značky či výrobce, kterou potřebujete, neváhejte nás kontaktovat!

 

Nejprodávanější

748
215817482158
Značky

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.