Ochranná kotníčková obuv

Při pravidelném nošení pracovní obuvi je na prvním místě pohodlí

V těžkých výrobních provozech a montážních halách nebo na stavbách se bez kotníkové ochranné obuvi jednoduše neobejdete. Řeč je samozřejmě o pracovní obuvi, jíž je věnována tato obsáhlá kategorie. Kamínek, vysoká teplota nebo ostré či těžké předměty, které jsou schopné proříznout podrážku a svršek – to je pouze několik faktorů, které mohou být příčinou nepříjemného úrazu, jež může mít pro pracovníka dalekosáhlé následky.

Pro maximální ochranu a komfort chodidla jsou doporučovány osobní ochranné prostředky, mezi něž pochopitelně patří také kotníčková bezpečnostní obuv. V této kategorii naleznete ochrannou obuv rozmanitých výrobců i značek, která má za cíl ochránit chodidlo před nepříjemnými úrazy a zraněními. Řada ochranných bot je vybavena bezpečnostní špičkou (tužinkou), stélkou (planžetou) odolnou vůči propíchnutí, ale i polstrovaným kotníkovým límcem pro maximální komfort a především ochranu při práci.

Máme pro vás připravenu ochrannou kotníkovou obuv, která zvládne náročné provozy i rozmary počasí. Do nabídky Takos jsme pro vás začlenili voděodolné boty, boty celokožené, ale i celoplastové a celopryžové. Příznivé ceny, stejně jako drtivá většina sortimentu skladem patří mezi další výhody, jež můžete nákupem u nás získat.

 

Nejprodávanější

306
179713061797
Značky
 

Stránka 1 z 2 - 33 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 33 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.