Ochranná ESD obuv

Kde je nutné vytvořit pro práci speciální prostředí s kontrolou nad statickou energií, potřebujete speciální ESD pracovní obuv

Co si představíte pod pojmem „ochranná ESD obuv“? S největší pravděpodobností komfortní a vysoce funkční elektrostaticky vodivou obuv, která splňuje požadavky kladené harmonizovanými evropskými normami ČSN EN 344-347:1992 a EN ISO 20344-20347:2004. Tento typ obuvi je vyráběn z vysoce kvalitních materiálů a jeho součástí jsou ochranné a bezpečnostní prvky.

Řada ochranných ESD bot je velmi pohodlné a jsou dodávány v dámském a pánském provedení. Mnohé z nich také disponují protiskluzovou podešví a kompozitní tužinkou. Boty jsou vhodné pro použití v prostředí ESD, kde je opět kladen vysoký důraz na bezpečnost pracovníka a jeho maximální komfort při práci.

Obuv z této kategorie má za úkol uzemnit tělo pracovníka do speciální podlahy pracoviště. Pracovník může kromě této specifické obuvi použít také speciální podpatky na obuv. Návštěvníci provozů pak nejčastěji používají speciální elektrostaticky vodivé návleky. Máte k ESD ochranné obuvi nějaké dotazy či požadavky? Neváhejte nás kontaktovat s konkrétním přáním nebo otázkou!

 

Nejprodávanější

1088
1089110881089
Značky

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.