Obličejové ochranné štíty BIONIC

Moderní a egronomicky tvarovaný ochranný obličejový štít na jedné straně zvýší sebedůvěru a na druhé straně sníží riziko zranění obličeje, očí a dýchacích cest

Svoji nabídku OOPP pro ochranu obličeje jsme hrdě rozšířili o obličejové štíty řady BIONIC od výrobce Honeywell. Ty jsou jedněmi z nejpokročilejších výrobků v oblasti bezpečnosti práce a ochrany zraku. Nabízí nespočet různých provedení pro nekompromisní bezpečnost ve všech odvětvích lidské práce. Pojďme si je ve stručnosti představit.

Obličejový štít BIONIC se vyznačuje sofistikovaným ergonomickým designem, zajišťujícím skvělé držení a zároveň rozšířenou ochranu brady a temene. Robustní konstrukce pevně zajišťuje zorník po celém obvodu a ráčnová upínání je zárukou snadného a rychlého nastavení. Tyto odolné štíty zároveň plní normy ČSN EN 166, ČSN EN 169 a ČSN EN 170. V nabídce výrobce nalezneme zorníky všech možných provedení, od čirých polykarbonátových přes nemlživé a tónované až po dielektrické nebo speciálně odolné vůči poškrábání. Štíty BIONIC lze pořídit jak kompletní, tak jako samostatný hlavový držák či náhradní zorníky.

Pokud hledáte maximální možnou ochranu obličeje a zároveň vysoký komfort při používání spolu s širokou nabídkou provedení, jsou obličejové štíty BIONIC jednoznačně ideální investicí. Máte-li k těmto výrobkům jakýkoliv dotaz, nebo jen potřebujete pomoc s výběrem, neváhejte nás kontaktovat.

 

Nejprodávanější

157
114011571140
Značky

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.