Kukly pro tryskače

Volné tryskání ocelovou drtí, struskou nebo pískem vytváří vysoce nebezpečné pracovní prostředí zvířeného materiálu a odletujících částic

Otryskávání abrazivním materiálem je z pohledu vybavení osobními ochrannými prostředky velmi specifickou záležitostí. Kvůli velmi intenzivním vnějším podmínkám musí být pracovník ve velmi odolném oděvu a kukle. Právě tryskací kukla musí být nejen houževnatá, ale také důmyslně navržená, aby zabránila průniku abraziva k obličeji tryskače. V našem obchodě nabízíme jen výrobky prověřené, namísto přehršle neznámých.

Nabízíme tři základní varianty, aby si každý mohl jednoduše vybrat tu pravou pro své potřeby a rozpočet. Kukla COMMANDER II ZGH nabízí dostupné řešení s předsazeným zorníkem a bisonylovou vestou nebo v provedení s koženou vestou včetně integrovaným indikátorem průtoku vzduchu. Kukla SCORPION, která je pohodlným řešením díky prostorné skořepině, umožňující používání mušlových chráničů sluchu, širokému lichoběžníkovému průzoru, komfortnímu usazení a odolné textilní vestě z materiálu Cordura. V neposlední řadě je zde jsme pro vás objevili náhradu za velice oblíbenou kuklu Panorama v obdobné kukle P4, dodávaná v provedení s plastovou ochrannou vestou.

Nezapomeňte si prohlédnout také naši širokou nabídku příslušenství pro tryskací kukly a v případě jakéhokoliv dotazu či poptávky nás neváhejte kontaktovat.

 

Nejprodávanější

39
99991399999
Značky

Stránka 1 z 1 - 16 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 16 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.