Kompletní obličejové štíty

Největší riziko úrazu při práci hrozí rukám a hned na druhém místě ohrožení bude v zvědavý obličej s otevřenýma očima

Zrak a sluch jsou pro pracujícího člověka nepostradatelnými smysly, avšak právě orgány, které je zajišťují, jsou dennodenně v neustálém ohrožení při lidské práci. A přitom nezbytná ochrana je velmi jednoduchá a také finančně dostupná. Dalo by se říct, že až nepoměrně k tomu, jaké cennosti chrání.

V naší nabídce naleznete široké spektrum kompletních obličejových štítů. Od jednoduchých štítů PLEXI, přes štíty kombinované s mušlovými chrániči sluchu, až po sofistikované polykarbonátové s širokými možnostmi nastavení, jakým je například robustní štít Bionic. Tyto univerzální OOPP najdou uplatnění v mnoha různých profesích a poskytují patřičnou ochranu nejen pro zrak a sluch, ale také před poraněním celého obličeje od odletujících částic.

Nabízíme také specializované štíty pro konkrétní činnosti, jakými jsou například štíty s nylonovými síťovými zorníky pro zahradnické práce nebo dielektrické acetátové štíty pro práce s elektrickým napětím. Ať už sháníte jednoduché a levné chrániče, nebo naopak certifikované štíty odpovídající normám, u nás si vyberete. Samozřejmostí je pak i nabídka náhradních zorníků pro vybrané štíty.

V žádném případě však nenechávejte svůj zrak a sluch bez ochrany a neváhejte se na nás obrátit s případnými dotazy. 

 

Nejprodávanější

85
10461851046
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 16 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 16 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.