Funkční ochranná obuv

Vysoká pracovní zátěž, špatné povětrnostní podmínky, chladno, déšť a sníh tvoří výzvu pro ochrannou pracovní obuv

Pohodlná, bezpečná a ergonomicky tvarovaná funkční ochranná obuv může mít značný vliv na váš pracovní den i výkon. Pokud výběr obuvi podceníte, budete se s největší pravděpodobností setkávat s nepříjemnými otlaky, puchýři, ale i nesnesitelnou bolestí, jež tyto nepříjemnosti provází. V této kategorii je pro vás připravená bezpečnostní obuv s funkční membránou specifických vlastností. Nejen, že odolává vysokým teplotám, nárazům, ale i ostrým předmětům, s nimiž můžete přijít během výkonu práce do styku, také udržuje nohu v teple, suchu a komfortním prostředí.

Funkční obuv dokáže z vnitřního prostoru boty odvádět přebytečnou vlhkost, čímž udržuje nohu v suchu a teple. Zabraňuje tak případnému pocitu vlhka v botě, ale mnohdy i nepříjemnému zápachu, který nastane bezprostředně po vyzutí boty. Funkční ochranná obuv je ergonomicky tvarovaná, hmotnost člověka je tedy rozložena rovnoměrně, čímž nejsou přetěžovány svaly a klouby.

Ačkoli není naše nabídka funkční obuvi příliš obsáhlá, na jejím rozšiřování neustále pracujeme. Máte-li zájem o konkrétní model funkční obuvi či svoji oblíbenou značku nebo výrobce, neváhejte nás kontaktovat.

 

Nejprodávanější

2049
2050120492050
Značky

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.